سازه های سبک
ویلای پیش ساخته پناه گستران
آگوست 13, 2017
سازه های سبک فولادی در مهریز
افتتاح واحد تولیدی سازه های سبک فولادی در مهریز
آگوست 15, 2017
Show all

قیمت ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته

قیمت ویلای پیش ساخته

قیمت ویلای پیش ساخته تولید شده در شرکت پناه گستران طاها که امروزه در مرکز کانون همگان قرار گرفته است به دلیل قیمت مناسب و صرقه جویی بسیار بالا در نصب و مونتاژ این محصولات و همچنین داشتن تنوع رنگ و طراحی و تولید و نوآوری به سلیقه مشتریان می باشد .

همچنین مقاومت در برابر زلزله واستحکام ودوام و عمر بالا و استهلاک پایین و امکان ساخت طبقه دیگر روی طبقه موجود یکی دیگر از دلایل محبوبیت و مزیت استفاده از ویلای پیش ساخته می باشد .

قیمت ویلای پیش ساخته

مواد مصرقی در ساخت و تولید این ویلاها در قیمت آنها بسیار تاثیرگذار هستند که در مقایسه با ویلاهای ساخته شده بتی بسیار کم هزینه تر و بهینه تر می باشد . مثلا استفاده از ورق های گالوانیزه رنگی و ساندویچ پنل های سقفی ، فایبرگلاس و سازه های سبک عوامل تاثیرگذار بر کاهش قیمت و افزایش کارایی این محصولات تولیدی میباشد .

ویلاهای ساخته شده در شرکت پناه گستران طاها دارای تاییدیه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن می باشد . قیمت های این سازه های این ویلاهای پیش ساخته براساس متر مربع میباشد که در جدول های قیمت گذاری شرکت پناه گستران آمده است .

زمان ساخت این ویلا های پیش ساخته که بر اساس سازه سبک یا سازه lsf و فایبرگلاس ساخته می شود بستگی به متراژ و سبک طراحی آن حدود 45 الی 60 روز کاری به طول می انجامد . بهره گیری از تکنولوژی سازه lsf طراحی و اجرای این سازه در ساخت و برای اندودهای داخلی و خارجی با بهره گیری از بتن اف ار بی ساخته و آماده تحویل می باشد .

قیمت ویلاهای با قابلیت حمل و بدون قابلیت حمل با هم تفاوت دارند. برای اطلاع از جداول موجود قیمت های ویلای پیش ساخته که با تفاوت قابلیت حمل ساخته شده اند می توانید با کارشناسان و متخصصان که آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیزدر این مجموعه ارتباط بر قرار کنید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *